Tutustu ja tule mukaan leijonaperheeseemme!

Mini Elite

Valmentajat:Riina Häkkinen, Tiia Koponen, Frida Leppävuori ja Matilda Maisila

Joukkueenjohtajat: Riikka Stjerna, Sari Rovamo

Ikä: 9–12-vuotiaat

Kilpailutaso: Cheer minit edistyneet taso

Level: 3

Treenipäivät: 

Ma 17.30-19.30, Ensimmäinen 30min Huippu Areena, 1,5h Helsinki Areena
Ke 16.00-17.45Leijona Areena + 16-16.45 Huippu-Areena
Pe 16.30-18.45 1,5h Leijona Areena loppu 45 min Mestari Areena
Su 10-12.30, Helsinki Areena + 11.30-12.30 Mestari Areena

Seuraa joukkuetta instagramissa @hacminielite

Energy

Valmentajat: Ellen Leppinen, Kia Killström, Mona Valtonen

Joukkueenjohtajat:  Merja Huikko ja Maria Koskinen

Ikä: 9–12-vuotiaat

Kilpailutaso: Cheer minit keskitaso

Level: 2

Treenipäivät:

Ma 16-18.30, 2h Helsinki Areena, 30min Huippu-Areena
To 16.00-18.00, 1,5h Helsinki Areena, 30min Huippu-Areena

Su 12.30-15.00, Ensimmäiset 2h Helsinki Areena, loput 30 min Huippu Areena

Energy harjoittelee kauden 2021-2022 Exactin kanssa.

Seuraa joukkuetta instagramissa @hacenergy

Exact

Valmentajat: Bettina Rönnberg, Salla Karjalainen

Joukkueenjohtajat:  Maria Nymander ja Liisa Kirmanen

Ikä: 9–12-vuotiaat

Kilpailutaso: Cheer minit keskitaso

Level: 2

Treenipäivät: 

Ma 16.30-18.30Voittajasali
To 16-18.00, 1,5h Helsinki Areena, 30min Huippu-Areena
Su 11-13.00 1,5h Leijona Areena, 30min Huippu-Areena

Exact harjoittelee kaudella 2021-2022 yhdessä Energyn kanssa.

Seuraa joukkueetta instagramissa @hacexact

Effect

Valmentajat: Pipsa Nykänen, Ella Patrakka, Heidi Isotalo

Joukkueenjohtajat: Susanna Väisänen

Ikä: 9–12-vuotiaat

Kilpailutaso: Cheer minit alkeistaso

Level: 1

Treenipäivät: 

Ma 16.15-18.15

Pe 17.45-19.45, 1,5h Mestari Areena, 30min Huippu-Areena

Su 17-19 Töölön Kisahalli

Seuraa joukkuetta instagramissa @haceffect

Essence

Valmentajat: Marja Pesonen, Jessika Ojajärvi  ja Bettina Rönnberg

Joukkueenjohtajat: Linda Tenhovuori ja Carita Kuusisto

Ikä: 8–13-vuotiaat

Kilpailutaso: Cheer minit alkeistaso

Level: 1

Treenipäivät:

Ke 17.00-19.00 Voittajasali

Pe 16.15-18.30, 1,5h Mestari Areena, 45min Voittajasali

Seuraa joukkuetta instagramissa @hacessence

Effort

Valmentaja: Miia Hartonen, Tilda Kustila, Mimosa Konsin

Joukkueenjohtajat: Sini Forsblom

Ikä: 8–12-vuotiaat

Taso: Cheer minit alkeistaso

Level: 1

Treenipäivät: 

To 17.00-19.00 Voittajasali

Su 15.00-17.00 Voittajasali

Seuraa joukkuetta instagramissa @haceffort

Enter

Valmentajat: Miisa Suojanen, Ronja Puhakainen

Joukkueenjohtaja: Henriikka Rosti

Ikä: 8–12-vuotiaat

Taso: Cheer minit alkeistaso

Treenipäivät:  

Pe 16.00-17.45 Voittajasali

Su 10.00-12.00 Leijona Areena

Ilmoittaudu mukaan joukkueeseen 30.5. klo 16 alkaen klikkaamalla tästä!

Seuraa joukkuetta instagramissa @hac.enter

Excite

Valmentajat: Marja Pesonen, Ella Patrakka ja Ellen Leppinen

Joukkueenjohtaja: Marianne Hellström

Ikä: 8–12-vuotiaat

Taso: Cheer minit alkeistaso

Treenipäivä: 

Su 10.00-11.30 Voittajasali

Ilmoittaudu mukaan joukkueeseen 30.5. klo 16 alkaen klikkaamalla tästä! 

Seuraa joukkuetta instagramissa @hacexcite

Epic

Valmentajat: Inka Uusitalo, Jenna Hartikainen, Karoliina Parviainen

Joukkueenjohtajat: Katri Kakkuri

Ikä: 7–12-vuotiaat

Taso: Yhdistetty cheer ja tanssi minit alkeistaso

Treenipäivä: 

Su 17.00-18.30 Voittajasali

Ilmoittaudu mukaan joukkueeseen 30.5. klo 16 alkaen klikkaamalla tästä!

Seuraa joukkuetta instagramissa @hacepic